Campanie de promovare Vodafone in UTCN, 15-25 mai 2017

Vodafone derulează în perioada 15-25 mai 2017 o campanie de promovare de produse în facultățile Universității Tehnice, la parterul clădirilor.

Echipa va derula o campanie de sampling cu distribuție de cartele gratuite și două tipuri de pliante (cu oferta de cartele și cu oferta de abonamente). Campania va fi însoțită de un mecanism de premiere care presupune o activitate comercială: studenții care doresc să reîncarce cartelele primite pot face asta direct la team leader-ul Vodafone. Vor primi chitanță și factură completată manual, credit aferent reîncărcării pe cartela Vodafone și un premiu pe loc constând într-o baterie externă. Studenții care vor fi interesați de abonamentele Vodafone vor primi informații despre oferta dedicată exclusiv Universității Tehnice, un pliant de prezentare a serviciilor disponibile și un voucher în valoare de 100 lei pe care îl pot folosi ca discount suplimentar în magazinele Vodafone, la achiziția unui telefon.

DATA DE

ACTIVARE