Oportunitati de Summer Internship si angajare pentru absolventi, prezentate de Continental Sibiu in 4 decembrie 2017

Continental Sibiu a susținut în data de 4 decembrie 2017 o prezentare pentru studenții UTC-N privind oportunitățile de Summer Internship (pentru anii II-III), dar și de angajare pentru viitorii absolvenți ai universității.

Prezentarea s-a adresat studenților de la Facultatea de Automatică și Calculatoare, Facultatea de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației, Facultatea de Inginerie Electrică, precum și celor 3 facultăți de mecanică.

La sfârșitul sesiunii, studenții au avut ocazia de a interacționa cu reprezentanții Continental Sibiu și de a le adresa întrebări, pentru a afla mai multe despre oportunitățile pe care compania le oferă, pe fondul unor discuții libere între cei prezenți.