Oportunitate pentru studenti oferita de Banca Transilvania

Banca Transilvania dispune de o serie de oportunități oferite stundenților din cadrul Universității Tehnice din Cluj-Napoca având la dispoziție următorul pachet de produse bancare:

1. Cont online, se poate face simplu și rapid fără să mergi până la bancă.

2. Un card super tare, BT – Omnipass care se poate utiliza imediat în BT Pay, până sosește cel fizic prin curier.

3. BT Pay – cel mai popular wallet bancar care te ajută cam cu orice – îți vezi pe loc noul card plătești și scoți cash cu telefonul, faci shopping online, le ceri sau le trimiți bani părinților și prietenilor și multe altele.

4. Neo Banking, cea mai nouă aplicație sau mai bine zis „banca din buzunarul tău”, adică internet & mobile banking super smart unde ești asigurat că nu vei uita de nici o factură și vei face tot ce vrei cu banii tăi din câteva tapuri.

5. Asigurare de călătorie în străinătate în momentul în care se vor putea relua călătoriile.

Acces pentru aplicare la următoarea adresă: https://www.neobt.ro/.